Продавець Divalis Дизайнерські скретч постери та ігри розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
310 відгуків
promo_banner
Скретч постери та ігри

Туристичні місця Житомирської області

Туристичні місця Житомирської області

Житомирська область

   8. Острів кохання, Старий Солотвин

Острів кохання знаходиться в селі Старий Солотвин Житомирської області, а карта України підказує, що дістатися нього можна автомобілем або автобусом. Локація знаменита розфарбованою візерунками хатинкою, яка стоїть посеред озера в оточенні берізок і хвойних дерев та з’єднується з берегом вузьким містком. Будиночок називають мисливським, рибальським і пов’язують з ним різні легенди.

Острів кохання – чудовий подарунок туристу, який бажає відпочити з сім’єю у мальовничому куточку, подивитися на зірки, зробити романтичні фото. Подорожі сюди – екологічний туризм, який надихає, відновлює сили та енергію.

   9. Монастир Кармелітів Босих (Бердичів)

Подорожі по Житомирщині починаються з відвідування найвідомішої пам’ятки Бердичева — Монастиря з іконою Бердичівської Божої Матері, яке є найголовнішим місцем паломництва католиків.

Монастир 17 століття – чудовий подарунок туристу, який любить історію. Споруда з двох боків омивається річкою Гнилоп’ять, має масивні стіни з бійницями, бо раніше служила фортецею.

Сьогодні відновлений комплекс дарує естетичну насолоду від вражаючої барокової архітектури, пишного оздоблення зсередини. Карта України має позначку розташування монастиря, тому знайти його дуже легко.

   10. Неоготичний костел Святої Клари (с. Городківка)

Туризм у селі Городківка – це відвідування єдиного в Україні неготичного костелу. Споруда дивовижної краси стоїть в мальовничому місці на березі річки Гуйви та зваблює на подорожі в усі пори року.

Костел – справжній подарунок мандрівнику, поцінувачу незвичної архітектури, бо поєднує у собі елементи готики з деталями романського стилю. Особливу увагу привертають масивні двері з кованого металу, акуратно викладені арки.

Костел – діючий католицький храм, тому жителі та гості села можуть насолоджуватися дзвоном, який розливається з унікальної башти-дзвіниці на декілька кілометрів.

Щоб доїхати до пам’ятки, карта Житомиру не потрібна – дорогу покаже кожний.

   11. Замок Радомисль (м.Радомишль)

Туристична карта Житомиру з 2011 року має нову позначку, черговий подарунок мандрівнику – історико-культурний комплекс «Замок Радомисль». Раніше на цьому місці був млин, а до нього – папірня, тому споруди мають свою історію та архітектурну цінність. До комплексу увійшли Музей української домашньої ікони, готель, парк, концертна зала, кімната для церемоній. Музей є єдиним у Європі, тому туризм до Радомишлю буде цікавим для людей з різних країн.

Подорожі до замку можуть передбачати вечірки, святкування, адже для прийому гостей є трапезна в середньовічному стилі з 30-літровим самоваром. Пам’ятку створила відома лікар, політик Ольга Богомолець.

   12. Кам'яне́ Село́ (м. Олевськ)

Кам’яне Село на Житомирщині – це справжній український Стоунхендж. Ніхто не знає, коли і як утворилися ці величезні валуни, але у місцевих є особливий подарунок мандрівнику – дві легенди та відбиток ноги на одному з каменів, наповнений чарівною водою, яка начебто омолоджує та здійснює мрії.

Карта України свідчить, що площа заказнику становить 15 га, тобто, є де розгулятися, помандрувати, познайомитися з цілющими травами та скуштувати справжнього меду, настоянок. Подорожі до Кам’яного Села не такі, як до інших лісів, бо атмосфера урочища має магічні властивості, надає сили. Це шанс наповнитися енергією, і ним треба скористатися, особливо якщо полюбляєте автотуризм.

   13. Музей космонавтики, (м. Житомир)

На Житомирщині, батьківщині відомого конструктора ракетно-космічних систем Сергія Павловича Корольова, є пам’ятка на його честь. Музей космонавтики об’єднує у собі будинок-музей, експозицію «Космос» та сховище фондів. Відвідувачі можуть побачити космічні ракети, міжпланетні станції, супутники і навіть ґрунт з Місяця.

Туризм до музею захоплюючий, бо тут можна побачити спорядження космонавтів, їх техніку, предмети побуту, одяг. Окремий подарунок мандрівнику – філателістичні, нумізматичні колекції.

Під час організації подорожі у нагоді стане карта України, яка допоможе спланувати маршрут, дізнатися графік роботи музею.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner