Продавець Divalis Дизайнерські скретч постери та ігри розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
310 відгуків
promo_banner
Скретч постери та ігри

Туристичні місця Одеської області

Туристичні місця Одеської області

Одеська область

   18. Потьомкінські сходи (м.Одеса)

Карта Одеси допомагає спланувати туризм до міста, і швидко знайти одну з головних одеських пам'яток, Потьомкінські сходи, якими можна швиденько спуститися з центру до морського вокзалу. Гігантська споруда має свою історію та багато народних назв: Кам’яні, Воронцовські, Приморські, Рішельєвські, Портові сходи, подробиці про які буде цікаво дізнатися під час подорожі.

Сходи складаються з 10 прольотів по 20 сходинок у кожному і мають 140-метрову довжину. Споруда має цікаву архітектурну особливість — якщо дивитися на неї зверху, вона буде мати однакову ширину. Потьомкінські сходи – чудовий подарунок туристу, щоб милуватися морськими панорамами та кораблями.

   19. Українська Венеція, (м. Вилкове)

Туризм до Венеції цікавий завдяки безлічі каналів, але таку красу можна побачити і без виїзду за кордон, завітавши до міста Вилкове. Місто розташоване в 210 км від Одеси в дельті Дунаю. Найбільш точні координати покаже карта України, яка стане в нагоді тим мандрівникам, хто любить автотуризм. Хоча автівка знадобиться тільки щоб доїхати до міста, адже в самому Вилкові пересуваються на човнах.

Українська Венеція – подарунок мандрівнику, який хоче пізнати всі природні дива України. Під час подорожі можна відвідати місцевий заказник, сходити до церкви, яких тут дві.

   20. Аккерма́нська фортеця (м. Білгород-Дністровський)

Фортеця знаходиться в 70 км від Одеси на крутому березі Дністра. З іншого боку об’єкт оточує рів глибиною 14 м. Вигідне стратегічне розташування споруди показує навіть сучасна карта України, тому не дивно, що фортеця, починаючи з 14 століття пережила багато війн, штурмів та змін влади. Укріплення – подарунок туристу, який цікавиться історією та давньою архітектурою, бо на території в 9 га багато будівель, а огорожа довжиною в 2 км має товщину 5 метрів і міцні вежі по кутах.

Під час подорожі можна дізнатися про оборонну систему фортеці, послухати захоплюючи легенди. Туризм до пам’ятки добре організований і передбачає тематичні екскурсії.

   21. Куяльницька арка, (м. Одеса)

Туризм до Одещини – це не тільки прогулянки по місцях видатних історичних подій, а й лікування, насолода прекрасною природою і морським повітрям. В такому разі чудова нагода — подорожі до старовинного Куяльницького курорту, в якому працюють два корпуси для бажаючих полікуватися цілющими грязями.

Але й тут не уникнути унікальної архітектури! Окрім оригінальних санаторних будівель є чудовий подарунок туристу – Куяльницька арка, яка входить до опорної системи стін обриву. Дійти до арки можна по серпантину або сходах, які використовують також з метою розробки суглобів. Розташування курорту і величної арки можна дізнатися на карті Одеси.

   22. Центр культури вина Шабо (с. Шабо)

У 2009 році карта України, а саме Одещини, отримала нову позначку, куди успішно спрямований туризм зі всієї країни і навіть з Європи, – Центр культуры вина Шабо. Заклад – подарунок туристу, який відноситься до виноробства як до мистецтва, бо центр об’єднав у собі виноградники, підприємство, старовинні підвали, дегустаційну залу, музей, елементи дивної архітектури та цікаві скульптури.

Подорожі до Шабо можуть проходити у вигляді оглядових екскурсій з дегустацією спиртних напоїв з різних колекцій. Мета Центру – підвищення культури споживання міцних напоїв, популяризація здорового способу життя.

   23. Монастир сектантів в катакомбах (с. Куйбишеве)

Туризм по Одеській області має особливість – наявність катакомб, одна з яких розташована в маленькому селі Куйбишеве. Підземне царство було створено віруючими людьми — інокентійцями на початку 20 століття.

Монастир довжиною понад 3 км мав площу 100 000 м2 і складався з келій, трьох церков, а на поверхні віряни висадили сад та побудували каплицю. Давно зруйнована споруда частково розкопана, тому це цікавий подарунок мандрівнику, який полюбляє екстремальний туризм.

До монастиря 2 рази на рік приходять паломники зі всього світу, адже інокентійці ще існують, а саме місце вабить таємничістю. Для подорожі до монастирю сектантів знадобиться карта України, яка покаже точне розташування пам’ятки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner