Продавець Divalis Дизайнерські скретч постери та ігри розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
310 відгуків
promo_banner
Скретч постери та ігри

Туристичні місця Чернівецької області

Туристичні місця Чернівецької області

Чернівецька область

   24. Хотинська фортеця (м. Хотин)

На карті Чернівців у місті Хотин позначене одне з 7 чудес України – фортеця 13-18 століть. Споруда, що була створена для захисту Русі з півдня, неодноразово переходила з рук в руки, руйнувалася і відбудовувалася. Тільки після підписання Бухарестського миру у 1812 році фортеця перестала мати оборонне значення і почала відновлюватися, а згодом у місцевості став розвиватися туризм.

Сьогодні територія фортеці – подарунок мандрівнику, який обожнює історичні пам’ятки, величні споруди. Не оминають історико-архитектурний заповідник і подорожуючі на автівках. Під час подорожі вони мають змогу відпочити на Дністрі та помилуватися природою.

   25. Печера Довбуша (с. Підзахаричі)

Печера Довбуша на Буковині – чудовий подарунок мандрівнику, який любить екстремальний туризм. Пам’ятка природного походження розташована на схилі хребта Покутсько-Буковинських Карпат. Печера довжиною 22 метри має висоту 3-6 метрів, а у ширини досягає 1,5 метри.

Печера названа на честь українського ватажка Олекси Довбуша, який протягом 1741-1742 років жив в селах неподалік. Туризм до гроту цікавий чудовими краєвидами, таємничістю, тривалою пішою прогулянкою. Ексклюзивні фото гарантуються.

Для планування подорожі знадобиться карта України, любов до природи та гарний настрій.

   26. Скельний Монастир «Галиця» , (с. Галиця)

«Галиця» – це чоловічий православний монастир, який знаходиться на березі Дністровського водосховища у хуторі Галиця поруч з парком «Хотинський». Як підказує карта України, тут можна побачити багато цікавого.

Монастир, створений у 11 столітті, занепав у 1948 році і не відновлювався аж до 1999 року. Тепер сюди організовують подорожі, щоб помилуватися архітектурою храмів Святого Миколая та Антонія Великого, побачити залишки аскетичного побуту «Печери ченця-самітника». Монастир досі діючий, у ньому живуть 15 ченців, тому можна також збагатитися духовно. Туризм до скельного монастиря – подарунок мандрівнику, який полюбляє мальовничі пейзажі і старовинну архітектуру.

   27. Печера Попелюшка (с. Подвірне)

В 1959 році карта Чернівців збагатилася ще однією позначкою – пам’яткою гіпсова печера «Попелюшка», названою так через перше враження її дослідників.

Туризм до об’єкту швидко набирає популярності, бо вражає великими та високими залами, глибокими колодязями, широкими коридорами. Природна споруда містить подарунок туристу – дивовижні розписи на стінах, утворені червоною, блакитною, білою, зеленою, чорною глиною.

Подорожі до печери – екстремальний туризм, тому що підземелля має багато ходів довжиною понад 90 км і один-єдиний вхід. Ще один вхід розташований на території Молдови, тому можна заблукати.

   28. Буковинські водоспади, (с. Розтоки)

На шляху до Буковинських водоспадів краще обирати автотуризм, бо комплекс складається з семи водоспадів, розташованих на території площею 38.5 га. Навіть на автомобілі не до всіх пам’яток можна доїхати, а до трьох водоспадів треба йти пішки.

Буковинські водоспади – подарунок мандрівнику, який досліджує природу Покутсько-Буковинських Карпат. Об’єкти ваблять висотою, потужними потоками, широкими руслами та навколишньою красою. Недарма чарівна сімка посіла 9 місце у рейтингу чудес України. Подорожі до ландшафтного заказника набирають обертів, розвиваючи екологічний туризм краю. Спланувати маршрут до пам‘ятки допоможе карта України.

   29. Вулиця Ольги Кобилянської, (м. Чернівці)

Вулиця виникла в середині 18 століття і протягом довгих років існування мала 3 назви, доки у 1940 році остаточно не стала вулицею Ольги Кобилянської на честь української письменниці.

Карта Чернівців свідчить, що на вулиці протяжністю 720 метрів розташовано 57 будинків, кожен з яких має свою історію, архітектурний стиль, призначення. Зовнішнє оздоблення будівель – чудовий подарунок туристу, який розбирається у стилях, знає толк в елементах екстер’єру, любить історію і просто відправляється у подорожі, щоб отримати насолоду від міської краси.

Екскурсії по вулиці — для тих, хто любить піший туризм, транспорт тут не їздить, а покриття – бруківка.

   30. Митрополичий палац (м. Чернівці)

Карта Чернівців – надійний помічник в плануванні подорожей до Резиденції митрополитів Буковини і Далмації — Митрополичього палацу. Комплекс — дивовижний подарунок туристу, який подорожує містами України і відвідує старовинні архітектурні пам’ятки.

Палац, створений у 19 столітті в мавритансько-візантійському стилі для Буковинської архієреї, зараз використовується для розміщення Чернівецького національного університету, а також в якості об’єкту туризму.

Комплекс має вигляд замку, а його мармурова, червона, блакитна зали красою інтер’єра приводять у захват всіх, хто раніше не наважався рушати у подорожі до Чернівецької області.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner