Продавець Divalis Дизайнерські скретч постери та ігри розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
313 відгуків
promo_banner
Скретч постери та ігри

Туристичні місця Львівської області

Туристичні місця Львівської області

Львівська область

   56. Старе Місто (м. Львів)

Туризм до Старого Міста – найпопулярніший запит українців, бо тут можна дізнатися історію виникнення Львова, його назви, помилуватися старовинною архітектурою.

Карта Львова давно і дуже сильно відрізняється від первісної, але історичний центр ретельно оберігається від пошкоджень, перебудов. Старе Місто – подарунок туристу, який нікуди не поспішає, бо саме тут можна досхочу гуляти пішохідними вулицями, насолоджуватися красою будівель, фонтанів, скульптур, а піднявшись на ратушу, побачити майже все місто. Подорожі до пам’ятки приносять задоволенні незалежно від пору року.

   57. Печерний монастир (с. Розгірче)

Туризм до монастиря починається з пошуку його розташування. Справа в тому, що скеля знаходиться на землі Сколівського району, але дуже близько до села Розгірче, яке належить вже до Стрійського району. Може знадобитися карта України, якщо обирається автотуризм.

Історія печерного комплексу почалася ще за дохристиянських часів, а сьогодні приваблює туристів чудернацькими ходами та залами, цікавими сходами, що ведуть до входу в монастир, малюнками на стінах.

Подорожі до печері мають ще один подарунок туристу – вузький пішохідний міст довжиною 400 метрів через річку Стрий.

   58. Місто-музей Дрогобич (м. Дрогобич)

Місто Дрогобич легко знайти, для цього досить подивитися на карту України і рушати на 85 км в південно-західному напрямку від Львова. Туризм до міста пов’язаний з відвідуванням десятків музеїв, що створюють комплекс «Дрогобичина».

Гості міста мають змогу познайомитися з сакральним мистецтвом, дерев’яною архітектурою, європейським мистецтвом, історією, археологічними матеріалами. Особливий подарунок туристу – Церква Святого Юрія, збудована в 15 сторіччі.

Подорожі до Дрогобича приємно вражають, бо кожен музей – це особливий світ, який дарує нові знання, позитивні емоції.

   59. Палац Потоцьких (м. Львів)

Палац Потоцьких, як підказує карта Львова, знаходиться на вулиці Коперника, 15. Споруда, виконана в бароковому класицизмі, – чудовий подарунок туристу, який цікавиться архітектурою та вміє оцінити розкіш інтер’єру. В залах античного мистецтва та європейського мистецтва розташовані картини в позолочених рамах. За палацом оформлена виставка мініатюрних замків України.

Подорожі до пам’ятки можуть бути цілковито самостійними, але краще, якщо туризм буде організованим – екскурсоводи зазвичай розповідають багато цікавого про кожне приміщення, експонат.

Мандрівники можуть дістатися до палацу громадським транспортом або автівкою.

   60. Гора Високий Замок (м. Львів)

Карта Львова – прекрасний засіб планувати туризм по місту і околицях, прокласти маршрут до Замкової гори – найвищої точки міста. По спіральній пішохідній доріжці туристи піднімаються на оглядовий майданчик і звідти милуються краєвидами. Подорожі до гори «Високий замок» можна планувати навіть вночі – майданчик і сходи освітлюються, атмосфера стає романтичною і казковою.

Гора обсаджена кущами і деревами – це подарунок мандрівнику для привалу, прогулянок на чистому повітрі. Замкова гора – прикраса Львівщини, місце, де можна відпочити фізично і духовно.

   61. Личаківський цвинтар, (м.Львів)

На карті Львова є плато, на якому та його околицях розташований Личаківський цвинтар – одне з небагатьох стародавніх кладовищ країни. Окрім прямого призначення місце служить осередком туризму з усіх куточків країни.

На цвинтарі ще з давніх часів ховали видатних письменників, діячів, а в якості пам’ятних знаків встановлені барельєфи, бюсти, скульптури, які згодом стали пам’ятками Львівщини. Під час подорожі можна побачити каплиці, збудовані в 19 столітті, меморіали воїнам, пам’ятник жертвам розстрілу.

Розташування в межах міста – подарунок туристу, бо не створює проблем, як доїхати до музею під небом.

   62. Стільське городище, (м. Стільсько)

Туризм до Стільського городища треба планувати за допомогою карти України, тому що воно розташоване вздовж трьох районів Львівської області. Поселення, яке виникло в 7 столітті та зазнало розквіту в 9-10 ст., сьогодні цікаве печерами, спорудами, природою. Увагу привертають дахи колишнього житла, сходи з пазами. У скельному масиві є пам’ятка «Храм Сонця» незвичайної конфігурації.

Подорожі до історико-культурного заповідника – подарунок мандрівнику, який обирає автотуризм, тому що городище займає велику територію, і налічує багато локацій, де можна погуляти по стежинах, відпочити біля річки, зробити красиві світлини.

   63. Свірзький замок, (с. Свірж)

Свірзький замок на карті України має вид квадрата. Зовнішній вигляд споруди вражає міццю і красою. Споруда, збудована в 16 столітті, довгий час служила оборонною фортецею, а пізніше стала приватним маєтком. Замок за весь період існування відновлювався і занепадав, але все одно зберіг архітектурну привабливість, тому сюди організовано туризм з різних куточків країни.

Територія навколо Свірзького замку – подарунок туристу, який обожнює мальовничі краєвиди. У підніжжя пагорбу, на якому стоїть розкішна будівля, тече річка, а берега вкриті буйною зеленню – справжня краса для фото з подорожі.

   64. Місто-музей Жовква (м.Жовква)

Серед безлічі позначок туристичних місць Львівщини, карта України має ще одну – Жовківський замок з музеєм «Ідеальне місто». Пам’ятка розташована у центрі міста, тому до неї можна планувати, як автотуризм, так і подорожі автобусом, потягом.

 

Замок приготував цікавий подарунок мандрівнику – захоплюючу історію виникнення і розвитку, красиву будівлю з цегли і бетону в стилі ренесанс, бароко, музейні експозиції, серед яких портрети та родові герби гетьманів, свого часу пов’язаних з Жовківським замком.

 

Туризм до міста включає тематичні та оглядові екскурсії по подвір’ю та музею.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner