Продавець Divalis Дизайнерські скретч постери та ігри розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
313 відгуків
promo_banner
Скретч постери та ігри

Туристичні місця Івано-Франківської області

Туристичні місця Івано-Франківської області

Івано-Франківська область

65. Говерла (м. Яремче)

Гора Говерла – найвища гора й найвища точка на карті України. Піднятися на висоту 2061 км над рівнем моря – мрія кожного українця, який полюбляє екстремальний туризм, того подорожі до Говерли популярні в усі пори року. На вершині є чудовий подарунок мандрівнику – краєвиди неймовірної краси без меж і перепон.

Піднятися на гору можна двома стежками. Полога, по якій піднімуться всі, незалежно від статі і віку, складає 4300 м, а більш крута має протяжність 3700 км

Туризм до бази, звідки починається підйом на Говерлу, здійснюються на автомобілі, автобусі, пішки. У селах, розташованих у підніжжі, можна орендувати житло.

66. Ратуша, (м. Івано-Францівськ)

Карта Івано-Франківська підказує, що Ратуша – краєзнавчий музей – розташована в центрі міста на площі Ринок. Всі мандрівники, які приїздять до обласного центру, обов'язково приходять помилуватися архітектурою будівлі в стилі конструктивізм. Під час подорожі цікаво подивитися експонати музею.

Оглядовий майданчик на висоті 33 метри під куполом вежі – подарунок туристу, який бажає побачити красу одразу всього міста. По периметру споруда має 25 метрів, тож є де прогулятися й подивитися навкруги. До Ратуші спрямовують туризм закохані пари, гості міста, іноземні делегації.

67. Музей – писанка (м. Коломия)

Карта України містить цікаву позначку –єдиний у світі Музей писанкового розпису, що знаходиться у місті Коломия на Іванофранківщині. Заклад містить 6 тисяч унікальних експонатів, тому сюди спрямовують свої шляхи мандрівники з різних країн світу. І не дарма! На подвір'я ї музею є подарунок туристу – пам'ять пам'ятник писанці заввишки 13,5 метрів і діаметром 10 метрів. Гігантське, красиво розписане яйце, – витвір мистецтва, визитівка музею,осередок туризму і фотозона.

Подорожі до музею «Писанка», як його називають в народі, знайомлять з найдавнішою традицією та культурою українського народу, розкривають таланти, спонукають до творчості.

68. Білий Слон (обсреваторія) (с. Явірник)

Подорожі до обсерваторії «Білий Слон» – це екстремальний туризм, бо споруда давно покинута і частково зруйнована, а її розташування на горі Піп Іван Чорногорський на висоті 2020 м над рівнем моря може привабити тільки відчайдух. До речі, їм у пригоді стані карта України, а саме Івано-франківської області. Подарунок мандрівнику, який піднявся на вершину – найкрасивіші пейзажі карпатських лісів.

Обсерваторію збудував Варшавський університет для дослідження зірок, метеорологічних умов і використовував її в 1938-1941 роках. Під час війни діяльність припинилася. Туризм сюди не организований, бо немає гарної дороги.

69. Старунський грязьовий вулкан (с. Старуня)

Є на карті Івано-Франківська села з милозвучною назвою Старуня, знамените нетиповим для України явищем – вулканом. Він утворився на невеличкій горі, і і складається більше ніж з 10 кратерів, з яких виходять потоки бруду, глини, води і газу. Тут не б ' є магма, немає великого фонтану, але цікаво подивитися на дихаючий вулкан, на вічний вогонь, що горить на одному з підпалених кратерів. Подарунок мандрівнику – фото з подорожі до унікальної пам " ятки.

Туризм до вулкану вільний, а якщо брати до уваги бездоріжжя, то це навіть екстремальний туризм, хоча можна не поспішаючи доїхати на авто і пройти пішки.

70. Женецький водоспад (с. Татарів)

Женецький водоспад утворився в Карпатах після сильної повені в роки після Другої світової війни. Сьогодні вода тут падає з висоти 15 метрів і створює сильний шум, за що місцеві жителі називають водоспад Гуком.

Туризм до пам ятки добре розвинений, є асфальтована дорога, тому у разі подорожі до Карпат не варто втрачати нагоду помилуватися бурними потоками. Красиві фотографії – подарунок мандрівнику, який віддає перевагу автотуризму по мальовничим куточкам країни. Знайте де розташована пам'ятка, допоможе карта Івано-Франківська та області.

71. Писання Камінь (с. Буковець)

Писаним Каменем називають декілька мальовничих скель, розташованих на площі 5 га поблизу селищ Буковець та Верхній Ясенів. Камені різної висоти – від 2-3 до 20 метрів, знаходяться близько один до одного і утворюють ланцюг довжиною понад 80 метрів. До геологічної пам " ятки можна планувати автотуризм, дороги тут зручні, а зорієнтуватися допоможе карта України.

Місцевість цікава пейзажами, краєвидами, що відкриваються з вершин скель. Наскальні малюнки-петрогліфи, залишки язичницького капища – чудовий подарунок туристу, який цікавиться археологією. Подорожі краще планувати на літо/осінь.

72. Скелі Довбуша, (с. Бубнище)

Карта Івано-Франківська радує мандрівника багатьма туристичними позначками. Скелі Довбуша – одна з них. Останці висотою до 80 метрів утворилися ще в давнину, а сьогодні, завдяки різній конфігурації і розмірам, є чудовим подарунком мандрівнику, який любити лазити по скелях, підкорювати висоти. Скельні схилах різного ступеня складності підходять для екстремального туризму, змагань.

Туризм до скель Довбуша популярний і розвинений, є екскурсії з відвідуванням інших пам " ятних місць у цьому краї, альо стані в нагоді і автотуризм, щоб планувати подорожі без обмежень у часі.

73. Гірськолижний курорт Буковель (м. Буковель)

Буковель – осередок туризму Українських Карпат. Гірськолижний комплекс знаходиться в 30 км від міста Яремче, дістатися до нього дуже легко автобусом або автівкою, дорогу покаже карта України.

Курорт вражає розташуванням на п'яти горах, пейзажами неймовірної краси. Тут найкращі траси для катання на лижах, а також купа інших розваг. В Буковель можна планувати подорожі в будь-яку пору року. Крім піших прогулянок, відпочинку на озері, можна спробувати екстремальний туризм – трол, гірки, родельбан.

Сучасна інфраструктура комплексу – подарунок туристу для якісного відпочинку.

74. Шешорські водоспади (с. Шешори)

Карта Івано-Франківська та області підказує мандрівникам незабутні пам " ятки для відпочинку та яскравих фотографій. Одна з таких — Шешорські водоспади або Шешорський Гук. Туризм до водоспаду цікавий не висотою падіння води, вона всього 4-5 метрів, а трьома каскадами, які утворилися проходом річки Пістеньки через скелі.

Подарунок мандрівнику – місцевість нижче водоспаду. Глибина річки тут невелика, вода добре прогрівається і можна купатися. Чарівний вигляд має Шешорський Гук взимку, коли потоки води встигають обмерзнути. Для повної насолоди треба відправлятися в подорожі у різні пори року.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner