Продавець Divalis Дизайнерські скретч постери та ігри розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
310 відгуків
promo_banner
Скретч постери та ігри

Туристичні місця Закарпатської області

Туристичні місця Закарпатської області

Закарпатська область

   75. Гірськолижний курорт Драгобрат (с. Ясин)

Подорожі до Драгобрату – це підйом на висоту 1300-1700 метрів над рівнем моря, катання по трасах різного ступеня складності, пішохідні прогулянки і екстремальний туризм. Курорт знаходиться біля селища Ясина, для обирання маршруту краще звернутися до карти Ужгорода і області.

Туризм до Дрогобрату має високу популярність, завдяки доступним цінам на житло, їжу і прокат спорядження. Але головний подарунок туристу, який любить кататися, – це сніг, який тут лежить всю зиму. В зоні відпочинку не має приватного сектору, тому проживання треба бронювати заздалегідь, проте їжа входить в вартість номеру.

   76. Колочавська вузькоколійка (с. Колочава)

Колись на Закарпатті була вузькоколійна залізниця, по якій возили на роботу лісорубів, транспортували худобу, ліс. Про давні часи туристам нагадує музейний комплекс під відкритим небом у селі Колочава «Старе село». Він складається з десяти вагонів, в яких розташовані унікальні експонати: інструменти, приладдя залізничників, пасажирів. Головний подарунок туристу – діючий паровоз, тому під час подорожі можна спробувати себе у ролі кочегара.

Більше інформації про вузькоколійку розповість інтерактивна карта України, яка враховує найбільш цікаві осередки туризму.

   77. Долина нарцисів, (м. Хуст)

Туризм до Долини нарцисів приносить естетичне задоволення, недарма мандрівники до міста Хустов їдуть звідусіль. Побачити об’єкт площею 256 га, вкритий білим цвітом, можна тільки 1 раз на рік, тому подорожі треба планувати на травень.

Світлини, виконані на фоні білосніжного килиму, – подарунок мандрівнику на довгі роки, а романтичні легенди про виникнення пам’ятки приємно буде згадати зимовими вечорами. Рвати квіти заборонено, порушення карається штрафами.

До долини ходять автобуси, але більш зручним є автотуризм. Маршрут від Колочави або Хустова легко прокласти, якщо є карта України.

   78. Парк Шенборна,(урочище Воєводино)

Туризм до найрозкішнішого парку Шенборна на Закарпатті був започаткований у 2013 році. З тієї пори тисячі мандрівників навмисно планують свої подорожі так, щоб відвідати місце, де аристократична велич сплелася з європейською сучасною розкішшю.

На кожному кроці тут чекає подарунок мандрівнику: широкі алеї зі зручним лавочками, озеро з островом, сад, справжній млин з каменю, штучні водоспади. Вуличні ліхтарі створюють вечорами казкову атмосферу. Складно сказати, в яку пору року в парку найгарніше, адже природа тут завжди чарівна.

Дістатися парку Шенборна можна автомобілем за допомогою карти Ужгорода та області.

   79. Старий чан (с. Лемшори)

На карті України серед Карпатських гір є маленьке село Леморши, про яке донедавна мало хто знав. Сьогодні сюди налагоджений туризм для всіх бажаючих, які хочуть відновити здоров’я, дізнатися про звичаї, бо селяни відродили давнюю традицію – купання у чавунному чані.

В чан наливається мінеральна вода, джерело якої розташоване в селі, та підігрівається на вогнищі до 40-45 градусів. Люди з досвідом стверджують, що процедури лікують ревматизм, зміцнюють кісткі. Подарунок туристу – чан на 2 особи або більше – можна купатися всією родиною. Подорожі можуть містити купання в чанах з хвоєю, травами, пелюстками троянд.

   80. Водоспад Шипіт, (с. Пилипець)

Прокласти маршрут до водоспаду Шипіт допоможе карта України, а зорієнтуватися на місцевості буде легко завдяки підйомнику в 300 метрах від об’єкту. Водоспад, розташований в ущелині річки Пилипець, створює неповторні пейзажі, якими приємно милуватися в кожну пору року. Тому сюди розвинений туризм: прокладені екскурсійні маршрути, є трансфер.

Якщо планувати подорожі на початок липня, буде естетичний подарунок туристу – участь у фестивалі хіпі та представників інших субкультур та у святі Івана Купала з дотриманням цікавих українських традицій.

   81. Озеро Синевир (с. Синевирська Поляна)

Подорожі до найбільшого та найвідомішого гірського озера Карпат – Синевиру – приносять неперевершене задоволення поцінувачам водойм та природи навколо них. Синевир розлилося аж на 7 га! Тому його добре видно на карті Ужгорода та області. На узбережжі збудовано багато санаторіїв, баз, готелів, тому туризм тут дуже розвинений.

Про утворення озера існує романтична легенда, а її візуалізацією стали дерев’яні скульптури висотою по 13 метрів – Синь і Вир, біля яких неодмінно треба сфотографуватися на згадку.

В озері багато форелі та раків, але головний подарунок туристу – неповторна краса тутешньої природи.

   82. Замок Маланок, (м. Мукачево)

Замок Паланок відноситься до найцінніших пам’яток воєнної архітектури Закарпатської області, тому туризм у цьому місці дуже популярний. Пам’ятка збудована приблизно в 11 столітті, служила фортецею у багатьох боях, була в’язницею, казармою. Сьогодні замок – краєзнавчий музей, до якого зазвичай планують подорожі цінувальники живопису, експонатів історичної тематики.

Замок Паланок – подарунок мандрівнику, який цікавиться архітектурою і дизайном, бо кожний компонент споруди унікальний. Наймогутніший комплекс площею 1,4 га розташовано на горі висотою 68 метрів, тому щоб його знайти, карта України не знадобиться. Найвигіднішим до місця буде автотуризм.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner