Продавець Divalis Дизайнерські скретч постери та ігри розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
310 відгуків
promo_banner
Скретч постери та ігри

Туристичні місця Полтавської області

Туристичні місця Полтавської області

Полтавська область

   118. Тріумфальна арка (с. Диканька)

Тріумфальна арка на території колишньої садиби Кочубеїв була збудована у 1820 році до приїзду царя Олександра І, і є візитівкою Полтавщини, справжнім осередком місцевого туризму, тому її легко знайти на карті України.

Арка має історичне значення, адже на ній були барельєфи з зображенням подій російсько-французької війни 1812 року, а більш про ті часи в області нічого не залишилося. Споруда розміром 11,7х3,08 м і висотою майже 11 метрів приваблює архітектурою. Колись це були ворота до садиби, а сьогодні – пам’ятка, до якої здійснюють подорожі.

Садиба Кочубеїв містить ще один подарунок туристу – 4 велетенські 300-річні дуби.

   119. Музей Гончарства в Опішному (м. Опішне)

На карті України є селище Опішня з позначкою туристичного об’єкту – Національного музею-заповіднику українського гончарства. Музей створено в 1986 році, поступово від розрісся до багатоструктурного науково-просвітницького центру, який займається не тільки збором матеріалів, а й дослідженнями. Туризм налагоджений в усі частини комплексу.

Подорожі до заповіднику гончарства дають змогу побачити понад 50 тисяч експонатів в приміщеннях і просто неба: скульптури, посуд, картини, фігури, композиції. Кожний експонат – подарунок туристу, шанувальнику українського мистецтва.

   120. Садиба декабристів (м. Хомутець)

Садибу збудував гетьман Апостол у 18 сторіччі. Спочатку це був великий красивий будинок з дерева, а згодом наслідувач Муравйов-Апостол вніс зміни, заклав парк. Сини господаря були декабристами-революціонерами, тому будівля отримала таку назву.

До садиби започатковано туризм, бо вона має архітектурне і історичне значення. Подорожі дають змогу помилуватися ліпниною, фресками на стінах приміщень та прекрасними краєвидами. На подвір’ї росте подарунок мандрівнику – триствольний дуб, посаджений власником на честь трьох синів.

Дорогу до садиби легко знайти по карті України, орієнтуючись на селище Хомутець.

   121. Піраміда-усипальня Закревських (с. Березова Рудка)

Карта України має свою піраміду – усипальню родини Закревських, яка розташована у селі Березова Рудка Полтавської області. Споруда цікава архітектурою, настінними зображеннями. В її оздобленні унікально поєднані християнська і давньоєгипетська культури, а про магічні властивості ходять легенди, тому до піраміди налагоджений туризм з різних областей.

Інтерес викликає і решта території – палац, великий парк, тому подорожі до маєтку – подарунок мандрівнику, який любить ексклюзивні об’єкти серед природи.

До усипальні найзручніший автотуризм, але можна доїхати і громадським транспортом.

   122. Гора Пивиха (смт. Градизьк)

Гора Пивиха не менш цікава за Кримські гори, бо має свою історію та була свідком багатьох подій. Об’єкт туризму представляє собою пагорб висотою 168 метрів, розташований ізольовано на березі Дніпра. Гора складається з жовтої і блакитної глини, яка спроможна лікувати різні хвороби.

Подорожі до Пивихиподарунок мандрівнику, який любить не тільки гори, а й якісний відпочинок на природі, адже біля гори є чистий піщаний пляж з атракціонами і кафе.

Карта України – надійний помічник для прокладання маршруту до гори Пиваха автомобілем або громадським транспортом.

   123. Будинок дворянського банку (м. Полтава)

Будинок Дворянського і Селянського банку – пам’ятка на карті Полтави, до якої розвинений туризм через її особливу архітектуру. Будівля в стилі модерн була створена на початку 20 століття і використовувалася під банк. Двоповерхова конструкція оздоблена мозаїкою, художнім металом, керамічними елементами, скульптурами, тому сфотографуватися біля банку – подарунок туристу, поцінувачу давньої архітектури.

Сьогодні споруда має фасадне освітлення, яке робить її ще привабливішою. Під час подорожі варто послухати історію будівлі – вона захоплююча. Нині в приміщені колишнього банку знаходиться СБУ.

   124. Миргородська калюжа (м. Миргород)

Миргородська калюжа єдина у світі, до якої налагоджений туризм з різних куточків країни. Карта України отримала позначку пам’ятки завдяки знаменитій повісті Гоголя, де він згадує водойму.

Ставок у центрі Миргорода – улюблене місце прогулянок, щоб відпочити, помилуватися красою зеленого узбережжя, лебедями, підгодувати качок. Вода у ставку ніколи не замерзає, лише пейзажі змінюють колір, тому подорожі можна здійснювати цілий рік.

Місто має не один подарунок туристу, а цілий комплекс об’єктів для екологічного туризму: річку Хорол, парк Слави, а неподалік — селище Гоголеве – батьківщину письменника.

   125. Миколаївська церква (м.Глухів)

Миколаївська церква, виконана в стилі українського бароко, – осередок туризму Глухова, бо є найдавнішою пам’яткою історії та архітектурною цінністю міста. Будівля датується 1693 роком, автор – видатний майстер Матвій Єфімов. У часи козацтва площа перед храмом слугувала для проведення віче, а при радянській владі споруда використовувалась як складське приміщення.

Подорожі до Миколаївської церкви – це отримання нових знань про зміни в архітектурі, реконструкцію в 90-роках, тому екскурсії – подарунок туристу, який цікавиться історією. Спланувати поїздку до Глухова допоможе карта України.

   126. Склеп Кочубеїв (с. Диканька)

На карті України, а саме в Диканьці, багато туристичних пам’яток, одна з яких – Миколаївська церква, що містить родинний склеп Кочубеїв. Споруда, зведена в 1794 році в стилі класицизму, працює і нині, та є осередком туризму.

Подорожі до усипальниці передбачають не тільки милування зовнішнім виглядом споруди, а й спуск у підземелля, де покояться Кочубеї декількох поколінь. Похід до склепу – не екстремальний туризм, під землею просторі коридори, пофарбовані стіни, є освітлення.

На території церкви є ще один подарунок мандрівнику дзвіниця з красивим вітрячком, біля яких можна сфотографуватися.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner